Kreativní sady Play-Doh

09.12.2018

Jako malá jsem si ráda hrála z plastelínou. Tehdá ještě s úplně obyčejnou plastelínou, která byla k dostání jen v pár základních barvách. Tvořila jsem z ní různé panáčky, zvířátka a dokonce jsem z ní i "vařila". 

V poslední době jsou velmi moderní a oblíbené modelíny Play-Doh. Zakoupit se dají jen samotné kelímky s tvarovací hmotou nebo dokonce celé kreativní sady. Od kamarádek vím, že tyto hry mají u dětí velký úspěch. Play-Doh sady děti nejen zabaví ale pomůžou rozvíjet i jejich fantazii. 

Ve spolupráci s magazínem Žena-in jsem si pro vás připravila soutěž o tři krásné novinky z řady Play-Doh Kitchen Creations, která potěší zejména malé kuchtíky. 

O co budete moci soutěžit?

  • Sada Play-Doh Pinkie Pie na výrobu malých dortíků s poníky. Sada obsahuje dělo na polevu, Pinkie Pie řezač a váleček, váleček, talíř s poloformičkami, 5 forem na dortík, 2 větší a 3 malé kelímky s modelínou.
  • Sada Play-Doh Cake Party na výrobu různobarevných dortů. V sadě je trouba, zdobítko, dortová kupole, spousta doplňků a 5 kelímků s modelínou.
  • Sada Play-Doh s vařičem vydávající zvuky. Díky této sadě se mohou děti vyřádit ve své dětské kuchyňce. Sada obsahuje vařič, pánvičku, talíře, misky, formičky a modelínu na výrobu potravin.

A jako bonus pro vás mám sadu 8 kelímků barevné modelíny! 

Zkuste své štěstí a zůčastněte se soutěže na mé facebookové stránce Solnička v kuchyni