Obrácený dortík

01.05.2017

Je první máj. První máj, lásky čas...a o tom, že láska má mnoho podob není pochyb.                                                                                             Co třeba taková láska k jídlu, vaření, pečení?                             Vymýšlení receptů, experimentování v kuchyni, testování nových surovin, chystání dobrot pro mé nejbližší, jak už pro rodinu nebo přátelé, je to, co mne naplňuje. Mám neskutečnou radost, když se všichni sejdeme u prostřeného stolu, vykládáme, hodujeme...a když vidím, jak jídlo mizí z talířů.

Proto dnes, na český svátek všech zamilovaných, jsem se rozhodla spustit svůj nový web...                                                                               A tak jsem přemýšlela, jaký recept by se hodil na tento den...něco slavnostního? slaného nebo sladkého? českou klasiku nebo nějaký pokrm ze světa?

Nakonec vyhrál rychlý obrácený dortík s jemnou chutí jablíček, provoněný skořicí - věřte, že tímto dezertem rozhodně potěšíte svou lásku, rodiče, kamarády....

Recept najdete v kategorii "Dezerty" - tentokrát a prvně i s fotopostupem

J. <3