Mixit - Namíchej si vlastní müsli

Máme tady nový rok. Období, kdy si mnozí z nás dávají různá novoroční předsevzetí. Spousta lidí chce skoncovat s různými zlozvyky, jiní chtějí začít cvičit a zdravěji se stravovat. Právě pro ty, kteří chtějí shodit nějaké to povánoční kilo, mám skvělý tip - Mixit!

Co to vlastně MIXit je?

Jedná se o dokonalý projekt dvou mladých mužů, kteří se snažili přijít s něčím, co na českém trhu ještě nebylo - a povedlo se. Založili si web s širokou nabídkou cereálií, sušeného ovoce, zeleniny a oříšků.

Vybírat můžete z hotových Mixitek nebo si můžete namíchat směs přesně na míru, podle vašich představ a chutí.

To ale není vše. V nabídce naleznete také sušenky, tyčinky Mixitky nebo pytlíky do kapsy, které jsou ideálními parťáky na cesty nebo jen tak na chuť, když vás začne honit mlsná. Jsou namixovány přesně tak, aby dodaly energii a zahnaly třeba i menší hlad.

Už dlouhou dobu, jsem pokukovala po těchto výrobcích jak v kamenných prodejnách se zdravou výživou, tak na webovkách MIXit, až mě předběhl Ježíšek a donesl mi jednu tubu s výborným, mrazem sušeným ovocem. Nevím, jak jsem bez něj mohla být. Směs křupavého ovoce obsahuje jahody, maliny, banán, ostružiny a černý rybíz. Na snídani, v kombinaci s bílým jogurtem, nemá jedinou chybičku!


Tip: Sháníte pro někoho dárek a nevíte co vymyslet? Nebaví vás pořád dokola dávat nudné bonboniéry? 

Mixit vám tento problém vyřeší. Obdarujte své blízké jedním z tubusů, k tomu přidejte pěknou malovanou, snídaňovou misku nebo kvalitní čokoládu v krásném balení. Pořídit můžete i dárkový poukaz, kterým rozhodně nic nepokazíte.