Persil Power gel

Ač jsme v domácnosti zatím jen dva, koš na špinavé prádlo je neustále plný. Ručníky, trička, kalhoty, montérky, manželovi věci na hokej...neustálý koloběh, který nikdy neskončí!

Vybrat opravdu dobrý prostředek na praní prádla, není jen tak. Každá pradlenka vybírá ten výrobek, který bude nejen účinný, ale i krásně voňavý. Vyzkoušela jsem už spoustu prášků, kapslí i pracích gelů, ale už delší dobu používám jen Persil Power Gel.

Nyní se mi naskytla příležitost otestovat, ve spolupráci s magazínem Žena-in, nový Persil Power gel 360° Complete Clean s novou recepturou, která je o 40 % účinnější v odstranění skvrn. Gely Persil 360° Complete Clean jsou vysoce účinné v odstraňování skvrn, pomáhají omezit žmolkování, zjemňují i vyhlazují povrch textilních vláken a svým speciálním složením obnovují barvy a přináší pocit nádherné svěžesti. Nyní jsou Persil gely díky koncentrovanějšímu složení nejen o 40 % účinnější v každé kapce, ale také ohleduplnější k životnímu prostředí.

Každý pátek mě u pračky čeká hromádka neskutečně špinavých věcí. Věcí, které manžel donese po celém týdnu z práce. Praní montérek je jakýmsi zatěžkávacím testem každého pracího prášku či gelu, který do naší domácnosti pořídím. Persil Power Gel si poradí i se silně znečistěným prádlem, jako jsou zmiňované montérky a navíc prádlu dodá i jemnou, svěží vůni. Za mě velká spokojenost.

Persil Power Gel je k dostání v pěti variantách: universal, na barevné prádlo, na barevné prádlo s levandulovou vůní, prací gel sensitive, který je šetrnější  k pokožce a gel se svěžestí Silanu. Poslední zmiňovaný Persil Gel Freshness By Silan nejraději požívám na praní ložního prádla.