AKU nůžky na trávu Kärcher

Mám ráda svou zahradu, tak jsem uvítala testování ve spolupráci s magazínem  Žena-in a vyzkoušela jsem AKU nůžky na trávu od Kärcher. Myslím, že se hodí každému, kdo má rád úhlednou zahradu, trávník a keříky.

Použila jsem je na stříhání trávy v místech, kam nezajede sekačka a vždy jsem musela trávu a plevel vytrhávat ručně, také na okraje chodníčku, aby jejich okraje byly hezky zastřižené. Musím říci, že Kärcher AKU nůžky na trávu GSH 18-20 jsou velmi šikovné, příjemně se drží a díky tomu, že jsou AKU, tak jsou i velmi mobilní, protože se nemusím zaobírat šňůrou a její vzdálenosti od zásuvky. Takhle jen nasadím nabitou baterii a jasně vidím, kolik energie mám při jejím použití a kolik zbává času do jejího vybití. Musím pochválit lehkost nůžek, i při delším použití mě nebolí ruka, necítím únavu, jak je držím, a to i s nasazenou baterií.

Protože tyto nůžky mají dvě výměnné čepele, dají se použít i na malé větvičky, které vyčnívají ze zastřiženého keře. Výměna čepelí ve opravdu velmi jednoduchá, všechno jsem zvládla během chvíle sama, bez pomoci manžela. Nepotřebujete k tomu žádné nářadí, stačí využít šroubovací systém, který zvládnete uvolnit a utáhnout rukou.

Po mém vyzkoušení můžu Kärcher Kärcher AKU nůžky na trávu GSH 18-20 doporučit, je to šikovný pomocník pro údržbu zahrádky. Pro inspiraci si můžete přečíst další test, který najdete TADY.

Více informací najdete na stránkách produktu Kärcher.