Kosmetika A-DERMA

Dermalibour+ ochranný krém a Dermalibour+ regenerační krém 

Znáte kosmetiku značky A-DERMA? Já se s ní doposud nikdy nesetkala a ani o ní neslyšela. Objevila jsem ji až díky testování ve spolupráci s magazínem Žena-in

Vyzkoušela jsem rovnou dva krémy. Dermalibour+ ochranný krém a Dermalibour+ regenerační krém na popáleniny, suchá místa, odřená chodidla a jiná poškození kůže. Tyto dva výrobky se navzájem dokonale doplňují. Jeden plní funkci "prevence", tedy chrání pokožku a druhý slouží jako první pomoc při vzniklém poškození na kůži. 

V létě trpím na suché, popraskané paty. Řekla jsem si že, nic nepokazím tím, když regenerační krém otestuji právě na této části těla. Konzistence tohoto krému je opravdu hutná. Je potřeba postižené místo pořádně promazat a krém nechat vstřebat. Na nohy ideální použít na noc a obléct ponožky. Uvidíme po delším používání, ale už teď se mi zdají chodidla vyživenější, kůže na patě je zvláčněná a prasklinky se pomalu zatahují. 

Něco málo a samotných výrobcích si můžete přečíst zde:

A-DERMA Dermalibour+ Barrier Ochranný krém posiluje přirozenou kožní bariéru a pomáhá chránit podrážděnou pokožku vystavenou vlivům podnebí, vody (slané i chlorované), odírání, tření, dráždivým kovům nebo chemickým vlivům (čisticí prostředky v domácnosti). Slouží tedy jako prevence proti poškození kožní bariéry, ale zároveň umí chránit pokožku, u které již k podráždění došlo. Díky efektu "druhé kůže" ochranný krém pokožku izoluje a chrání, zároveň napomáhá obnově epidermis a podrážděnou pokožku čistí. Je vysoce voděodolný, odolá až 5 koupelím(včetně mořské a chlorované vody). Krém je vhodný i pro kůži se sklonem k atopii a má příjemnou nelepivou texturu. Velmi dobře se vstřebává, takže se po aplikaci můžete jít ihned věnovat svým oblíbeným aktivitám.

A-DERMA Dermalibour+ Reparační krém pečuje o pokožku, u které již k podráždění došlo. Zarudnutí, pnutí, svědění nebo olupování - však to všichni dobře známe. Můžete jej použít i na opruzeniny nebo podráždění v okolí úst nebo na rukách. Oceníte jej na kožní vyrážky a odřeniny nebo na štípance od hmyzu. Extrakt z výhonků ovsa Rhealba®zklidňuje křehkou pokožku a komplex mědi a zinku zabraňuje množení bakterií. Po aplikaci tohoto reparačního krému doporučujeme podrážděnou pokožku namazat ochranným krémem Dermalibour+ Barrier, který na pokožce vytvoří ochrannou bariéru a drobnou ranku či vyrážku izoluje - kůži tak chrání před dalším podrážděním.

Přípravky značky A-DERMA lze zakoupit online nebo v kamenných prodejnách partnerských lékáren. Více informací o jednotlivých produktech se dočtete přímo na webu A-DERMA.