Čistič Kärcher SE 5.100

Pomocník pro úklid: 

Čistič Kärcher SE 5.100 je mistr na tepování, čištění podlah a na vysávání

Máte před sebou velký úklid? Potřebujete pořádně uklidit byt? Pak se podívejte na můj tip na pomocníka, který vám určitě pomůže a ušetří spoustu času! Podlahy budou vonět čistotou stejně tak jako vaše koberce! Vícefunkční tepovač Kärcher SE 5.100 je krásně vytepuje do hloubky a budou zas jako nové. 

Chci vám představit čistič Kärcher SE 5.100, který je vhodný na tvrdé podlahy i koberce. Poradí si při generálním úklidu, ale i při běžném úklidu koberců, čalouněného nábytku, autosedaček nebo při čištění matrací. Takový pomocník se teď před Vánoci určitě hodí!

Kärcher SE 5.100 je unikátní v tom, že kombinuje motor s velkým sacím výkonem, odpadovou nádobu a nádobu na čistou vodu, do které můžete přidat čisticí prostředek. Díky tomu efektivně odstraňuje a rozpouští i velmi odolnou špínu.

Určitě to znáte, pokud je v domácnosti více lidí, děti, zvířátka, pak jsou koberce velmi rychle zašlapané, často se na ně něco vylije nebo vysype, jsou na nich skvrny od jídla či nečistoty od zvířat. Takový koberec je nutné čas od času vyčistit.

Když vyzkoušíte tepovač Kärcher, znečištěné místo ošetří čisticím prostředkem, mechanicky silným proudem vody špínu uvolní a ihned ji nasaje do odpadové nádobky. Musím říci, že tato metoda čištění koberců je v porovnání s jinými způsoby maximálně účinná. Koberce hned vypadají čistě, čištění je znát i na textuře vláken, která hned "prokouknout" a oživí se barvy. Mastnota, nečistoty a pachy jsou důkladně odstraněny a koberec zůstane příjemně provoněný. Výhody tepovače ocení ve velkém i alergici. Ve spojení se speciálními čisticími prostředky Kärcher, se tepovač SE 5.100 postará o důkladnou a hloubkovou čistotu.Nástavec na tvrdé plochy zajistí čistotu bez šmouh na podlahách z přírodního kamene, dlaždic, linolea a umělé hmoty. Výborné je, že tepovač můžete použít i jako plně funkční vysavač. Když chcete vysávat suché nečistoty, stačí vyměnit obě nádrže, jak na čistou, tak i na špinavou vodu za filtrační sáček a hubici pro mokré/suché vysávání. Vysát můžete i mokré nečistoty. K tomu slouží nádoba na znečištěnou vodu. Jakmile se naplní, přístroj se automaticky vypne. Oceňuji jeho snadnou obsluhu i to, jak lze vyndat odpadové nádoby, protože se vůbec nedostanete do přímého kontaktu s nečistotami.  

Tak co, jak by se vám takový pomocník líbil? Více informací naleznete zde.