Čistící prostředky Lysoform

Rakouský expert na dezinfekci již více než 120 let 

Úklidu domácnosti věnuji poměrně dost času. Někdy si říkám, že až moc. Jenže si nemůžu pomoct. Miluji vůni čistého, vymydleného domu, opraného prádla, povlečení i záclon. A co teprve teď v současné, podivné době. "Době covidové". Úklid a desinfekce povrchů je podle mě na místě a věřím, že spousty lidí řeší otázku jaké úklidové, dezinfekční prostředky použít. 

Čisticí a dezinfekční prostředky značky Lysoform s více než 120letou tradicí fungují na bázi kombinace benzalkoniumchloridu a kyseliny mravenčí, díky čemuž účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů ve vaší domácnosti. Na rozdíl od prostředků na základě chloru, jsou šetrné k jednotlivým povrchům, odstraňují nečistoty a nepříjemný zápach. Ten vystřídá příjemná svěží vůně.

Lysoform nabízí hned několik výrobků k úklidu celé domácnosti, které jsou navíc účinné proti viru SARS-CoV-2. K testování jsem dostala čistič na kuchyň, čistič na koupelnu, dezinfekční čistič na podlahy a dezinfekční sprej.

Lysoform čistič na kuchyň

Tato novinka se vyznačuje hloubkovou čistící silou s vysokým odmašťovacím účinkem. Bonusem, který hospodyňky ocení, je příjemná vůně. Použití čističe je velmi jednoduché. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou. Čisticí prostředek používám na úklid celé pracovní plochy v kuchyni. Nejvíce se mi však osvědčil při aplikaci na plochu za sporákem. Krásně odstraňuje mastnotu. 

Lysoform čistič na koupelnu

Čistič na koupelny se postará o perfektní dezinfekci a dokonalou čistotu vaší koupelny. Jeho použití je stejně jednoduché jako v případě čističe kuchyně. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou. S tímto přípravkem jsem moc spokojená. Nezanechává žádné šmouhy, umyté plochy jsou krásně lesklé, chromované části v koupelně zbavuje usazenin vodního kamene, zbytků mýdla a dalších nečistot. Skvěle slouží i při úklidu skleněných ploch sprchového koutu. 

Lysoform čistič na podlahy

Pro dokonale čisté podlahy ve vašem domově vyzkoušejte novinku Lysoform čistič na podlahy. Je vhodný na všechny typy omyvatelných povrchů. Může být použit zředěný nebo neředěný. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty nejen na podlahách, ale i na omyvatelném povrchu v kuchyni a koupelně. V celém domě máme vinylové podlahy, takže vytírání je pro mě opravdu nutná činnost. Čistící prostředky na podlahu střídám a vybírám si hlavně podle vůně. Lysoform čistič na podlahy zanechává příjemnou, svěží a nevtíravou vůni. 

Lysoform dezinfekční sprej

Lysoform dezinfekční sprej je každodenní víceúčelový čistič, který lze použít k dezinfekci téměř všech tvrdých povrchů a předmětů u vás doma i na cestách. Lze ho použít na různé povrchy v domácnosti, včetně umyvadla, vany, sprchového závěsu, zrcadla, dlaždic, desek, herních ploch pro děti, odpadkových košů, klik dveří, nábytku a oken. Lze také použít jako čistič na podlahu. Tento přípravek měl u nás největší využití při dezinfekci povrchů v místnosti, kde má pelíček náš čtyřnohý mazlíček, fenečka Fidorka.