Naši mazlíčci testovali krmivo Pet Specialist

Hrdinové dnešního článku jsou naši miláčkové -kočička Merynka a kocourek Edík. Vyrůstají s námi od malička. Dovezla jsem je jako dvě malé, chlupaté kuličky, které neuměly pořádně ani pít. Moje sestra  je velká milovnice zvířat, a tak se jich hned ujala. Krmila je stříkačkou a postupně je učila pít a jíst z misky. Dnes již mají naši kočičí sourozenci čtyři roky. Stejně jako my jsou milovníci dobrého jídla. 

Kupujeme jim pravidelně granulky s vysokým podílem masa, ale ne všechny uspokojí jejich chuťové pohárky. V oblibě mají kočičí masové konzervy, kapsičky a čas od času dostanou za odměnu paštičku nebo kočičí bonbonek. A k tomu všemu jim někdy doma uvaříme i kousek masa nebo vnitřnosti, aby měli pestrou, vyváženou stravu. 

Ano, rozmazlujeme je! 

Možnost testovat dobroty pro naše mazlíčky značky Pet Specialist jsem velmi uvítala. Měla jsem radost nejen já, ale očividně i naši čtyřnozí přátelé. Děkujeme Žena-in za tuto příležitost. 

Pustily se do průzkumu ihned, jakmile dorazil balíček. Těžko říct, který z produktů Pet Specialist měl největší úspěch.  Po všem byly kočičky jak divé. Dokonce i granulky, zmizely z misek rychlostí blesku a to je poměrně velký problém koupit takové, které by jim zachutnaly. Často musíme granule smíchat s konzervou nebo kapsičkou, aby jsme je malinko zmátli. Tyto jim vyhovovaly určitě i díky své velikosti. Jsou drobné a pro kočičí jazýčky jistě i chutné. 

Kapsičky, konzervy i paštiky naše kočky milují, hlavně drůbeží, takže ani tyto, od značky Pet Specialist, nebyly výjimkou! 

Novinkou však byly tyčinky plné rybího masa. Ty měly poprvé a určitě ne naposled. Aspoň už víme, co nového jim koupit za odměnu nebo jen tak pro radost. 

Za nás tyto výrobky rozhodně doporučujeme vyzkoušet a uvidíte sami, jestli vašim mazlíčkům zachutnají stejně tak, jako těm našim. :)