Mycí gely Chilly

Mycí gely Chilly

Mužům vstup zakázán. Dnes se s Vámi totiž podělím o výsledek testování mycích gelů Chilly. Jedná se o gely pro intimní hygienu. Každá z nás má jistě ráda svůj komfort, pohodlí a chce pro své intimní partie tu nejlepší péči. Chilly gely jsou ta správná volba. 

Měla jsem možnost vyzkoušet rovnou tři druhy:

  • modrý "protect" s desinfekční složkou, která nás chrání při návštěvách bazénů, posiloven, veřejných wc a dalších míst s vysokým rizikem kontaktu s bakteriemi. Vhodný pro každodenní použití
  • bílý "pH 3,5" obohacený o kyselinu mléčnou pomáhá stimulovat přirozené obranné působení laktobacilů, pomáhá udržovat fyziologickou intimní rovnováhu.  Je vhodný pro každodenní použití, v těhotenství i po porodu.
  • fialkový "soothing" obohacený o dermokalcifikační látky, které díky svému složení dodají příjemný pocit úlevy.   I tento gel je vhodný ke každodennímu použití. 

Mimo tyto tři gely najdete na trhu ještě další čtyři varianty. Celkem je tedy v nabídce sedm barevně odlišených gelů pro intimní hygienu. Chcete-li pečovat o své nejchoulostivější partie, vyzkoušejte řadu intimních gelů Chilly, které respektují pH a jsou obohaceny o molekuly proti zápachu, abyste se vždy cítili bezpečně a v pohodě. Stačí si jen vybrat podle složení a vlastních preferencí. 

Velké plus gelů je jejich jemná, nevtíravá vůně a dlouhotrvající svěžest. Z hlediska praktičnosti je velké plus dávkovací pumpička, která dávkuje správné množství přípravku pro mytí. Gely jsou vyrobeny s menším množstvím povrchově aktivních látek, takže méně pění a snadněji se oplachují. 

A ještě jedna pecka na konec - intimní Chilly ubrousky znáte? Díky nim můžete o své dámské partie pečovat i mimo domov. Jejich malé praktické balení se vejde i do té nejmenší kabelky. Budete je tak mít vždy po ruce. Respektují pH a jsou obohaceny o molekuly proti zápachu, abyste se vždy cítila bezpečně a v pohodě. Na výběr máte z pěti různých barev, tedy z pěti variant výrobku, které se opět liší složením.