Probio kaše od Topnatur

Rýžové, instantní kaše pro podporu organismu

Kaše na snídani miluji. Po klasické, krupičné kaši je má druhá nejoblíbenější kaše rýžová. A právě probiotické rýžové kaše od Topnatur, jsem měla možnost testovat. Děkuji Žena-in.

Společníkem při testování byla tentokrát moje sestra Markétka. I ona je milovnice rýžových kaší. Zkusila už několik druhů ochucených i neochucených kaší od různých výrobců, avšak tyto Probio kaše od Topnatur  ještě neměla možnost vyzkoušet. Ani já je nikdy doma neměla. Byla to pro nás úplná neznámá a to proto, že jsou Probio kaše novinkou na trhu.

Na výběr máte ze šesti možných příchutí. My jsme měli doma na zkoušku tři - natural, banán s čokoládou a kokos s belgickou čokoládou. Další tři příchutě, z kterých můžete vybírat, jsou - višeň, černý rybíz chia semínkem a čokoládová kaše s proteinem. 

Probio kaše jsou v praktickém balení. Jednotlivé kaše jsou naporcovány do sáčků.

Jeden sáček = jedna porce chutné, instatní kaše.

Odpadá tak zdlouhavé vážení a otravné uskladňování rozdělaného, velkého balení sypké směsi na přípravu kaše.

Na krabičce jsem se dočetla, že obsah sáčku stačí zalít vodou. Popravdě? Byla jsem skeptická. Nemám ráda kaše zalité vodou. Raději používám mléko. Ale jelikož, jsem tento druh kaše měla prvně, postupovala jsem přesně podle návodu. A ono ejhle - voda opravdu stačí! Kaše chutná skvěle. Hlavně ta kokosová s belgickou čokoládou - můj favorit. Markétce zachutnala příchuť banán s čokoládou. Věřím, že každý najde tu svou oblíbenou.

PŘÍPRAVA KAŠE:

Obsah sáčku vsypete do misky a zalijete horkou vodou. Samozřejmě můžete použít i výše zmiňované mléko nebo nějakou jeho alternativu (kokosové, mandlové, rýžové mléko, apod.). Promícháte a necháte chvilinku odstát. Hotovou kaši podávejte buď samotnou, nebo obohacenou o čerstvé ovoce, oříšky, semínka, čokoládu. Záleží na Vás, čím svou snídani dovedete k dokonalosti.

Kaše neobsahují lepek ani laktózu, tudíž jsou vhodné i pro osoby s intolerancí na mléčné produkty.

Nakoupit je můžete buď jednotlivě, nebo v krabičce po třech kusech a to buď v lékárnách nebo některých prodejnách se zdravou výživou.