Sidolux - Kouzlo čistého a voňavého domova

"Univerzální čístící prostředky pro všechny omyvatelné povrchy. "

V celém domě máme vinylové podlahy, takže vytírání je pro mě opravdu nutná činnost. Jelikož máme poměrně velký dům, plochy na vytírání je víc než dost. Pořídila jsem si pomocníka. Vysavač, který pohltí všechny nečistoty z podlahy a zároveň vytírá.

Tato "mašinka" opravdu ušetří hodně práce. Hadr na vytírání stačí namočit do vody se saponátem, upevnit na hlavici vysavače a jde se naráz vysávat - vytírat.

Největší starost pro mě je, vybrat dobrý a hlavně voňavý čistič na podlahu. Několikrát jsem koupila prostředky, kterými jsem vytřela pouze jednou a víckrát ne. Nevoněly.

Teď se mi naskytla příležitost, vyzkoušet dvě varianty univerzálního čističe Sidolux. Testovala jsem dvě parfemace produktů Sidolux Universal a to Pink Cream a Marseillské mýdlo

  •    Vůně Sidoluxu Pink Cream má tyto tóny: Svěží vůně ovoce se sladkými tóny                  cukrové vaty, dokonalé pohlazení sladkosti a svěžesti.
  •    Vůně Sidoluxu Marseillské mýdlo má tyto tóny: Bohatá a přitom jemná vůně                  marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu.

Růžová vůně je poměrně dost sladká. Ostatně přirovnání k cukrové vatě vypovídá o všem. Druhý testovaný produkt, bílý Sidolux voní opravdu jemně marseillským mýdlem. Mě voní oba výrobky. Prvně jsem se pustila do úklidu s pomocí růžového Sidoluxu, ale řada přišla i na druhý výrobek, jen o týden později.

O víkendu dělám vždy větší úklid. Umyju koupelny, wc, důkladně uklidím kuchyň a vytřu podlahy. Výhodou Sidoluxu Universal je jeho všestranné použití. Je vhodný na všechny tipy pevných podlah a další různé povrchy. Jeden čisticí prostředek postačí na úklid celé domácnosti. Na kuchyň, koupelnu, podlahy....

Přípravky Sidolux, jsem na vytírání používala i před testováním a vždy jsem s nimi byla spokojená. Jsem ráda, že jsem vyzkoušela další výrobky a rozšířila tak spektrum vůní, které mohu zakoupit. Díky použití těchto přípravků provoníte celou domácnost, navíc vůně zůstane dlouho aktivní.

Sednout si pak na oblíbené místo na sedačce, s šálkem dobré kávy nebo čaje a cítit vůni čistého, uklizeného domova je něco, co vyloženě miluji. Ten pocit je opravdu za odměnu, za dobře vykonanou práci.

Co se dočtete přímo na webu Sidolux?

Sidolux parfemovaný univerzální čisticí prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy - Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Funkce Soda Power - aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou nebo horkou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Při vytírání s mopem doporučujeme použít horkou vodu pro dokonalé očištění podlahy.

Oblíbenost prostředku Sidolux u spotřebitelů dokazuje fakt, že univerzální čističe z této produktové řady Sidolux Universal vyhrály první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.