Silan Perfume Pearls

Parfém pro Vaše oblečení

Od doby co jsme se nastěhovali do vlastního domečku, testuju všechny možné čistící prostředky, prací gely, aviváže a hledám, který výrobek bude pro mě ten nejlepší.

Nyní jsem se zaměřila na výběr aviváže na praní. Ačkoliv mám doma sušičku, ze které je prádlo krásně nadýchané a provzdušněné, v letních měsících suším prádlo venku, na sušáku. Do sušičky by se údajně nemělo dávat prádlo vyprané s aviváží, kvůli zanášení filtrů. Jelikož miluji vůni čistého, opraného prádla, nechci se o ni ochudit. Miluji zalehnout do nově převlečených peřin, obléknou voňavé tričko... 

Díky magazínu Žena-in jsem objevila parfémované perly od Silanu. Tzv. parfémy na prádlo Silan Perfume Pearls slibují dlouhotrvající svěžest a vůni, která vydrží až dlouhých 20 týdnů. Díky technologii Micro-Pearls se vůně uvolňuje postupně při každém pohybu.

Na trhu jsou dostupné 3 různé druhy vůní: 

Silan Perfume Pearls Fresh Joy s jemnou, elegantní květinovou vůní, která je inspirovaná ryzí ženskostí a francouzskými parfémy,

Silan Perfume Pearls Blooming Fantasy intenzivně vonící po květinách a ovoci,

Silan Perfume Pearls Magic Affair s výraznou květinovou vůní.

Silan Perfume Pearls jsou vhodné pro jakýkoliv prací cyklus, při jakékoliv teplotě i na všechny typy a barvy tkanin, dokonce i na sportovní oděvy. 

K dávkování dobře poslouží víčko - dávám jedno plné, ale použít můžete na jedno praní až 3 odměrky. Perly přidávám přímo do bubnu pračky společně s prádlem.  

Všechny tři vůně jsem si zamilovala. Těžko říct, která je ta nejpříjemnější, nejlepší. Doporučuji vyzkoušet a najít si tu svou NEJ.