Krmivo pro psy Calibra Dog Premium Line

Každý majitel psa, kočky či jiného domácích mazlíčka chce pro svého němého kamaráda to nejlepší. Kvalitní a vyvážená strava je základ, který zajistí zvířatku dlouhý a plnohodnotný život.

Máme doma fenečku Fidorku. Křížence Jezevčíka a Jacka Russella Terriéra - taková malá, temperamentní střela, vždy plná energie. Ač je opravdu divoká a tvrdohlavá, je to ten nejhodnější pes jakého znám. Je zlatá jak na dospělé, tak na děti.

Za nabídku testování granulí Calibra Dog Premium Line jsem byla moc ráda. Konečně si přišla na své i naše čtyřnohá láska. Pořád ochutnáváme nějaké dobroty, testujeme nové produkty a ona se na nás smutně dívá za oknem. Z široké nabídky produktové řady Premium Line jsem vybrala granule s hovězím masem pro dospělé psy všech plemen. Suché krmivo Calibra Premium Line nabízí vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny výživové nároky zdravého pejska. 

Fidorka je mlsný pejsek. Jen tak něco nesní a co se týče granulí je dost vybíravá. Kurýr dovezl Calibra granule jak na zavolanou. Zásoby doma došly, takže jsme se rovnou mohli pustit do testování. Nasypala jsem jí granulky do misky a po chvilce očichávání se do nich pustila. V mžiku byly pryč a prázdná miska je důkazem toho, že jí opravdu chutnaly. 

Majitelé pejsků by se měli zajímat o složení krmiva. Tyto granule neobsahují pšenici, pšiničný lepek a další nežádoucí složky. Naopak obsahují vysoký podíl masa. Dalším plusem je i poměr ceny a kvality. Za nás můžeme tento výrobek rozhodně doporučit a děkujeme týmu Žena-in za možnost testování.