Zubní pasty Signal

Přiznám se, že výběr zubních past až tak moc neřeším. Nemám žádnou, vyloženě oblíbenou značku. Koupím a používám tu, co mi zrovna přijde pod ruku nebo tu, která mě něčím zaujme v reklamě. Slyším hlavně na bělící účinky zubních past.  Mé zuby jsou žlutější než bych si přála, ale to je bohužel příroda. Několikrát jsem uvažovala o profi bělění zubů u svého dentisty, protože pigment mých zubů jen tak nějaká zubní pasta asi nezmění. Ale kdo ví, zkoušet budu dál. Třeba právě v těchto dnech testuji novinky od Signalu. Slyšeli jste už o nové řadě White Now Detox Signal a zubních pastách Long Active Nature Elements

Já se o těchto zubních pastách s přírodními elementy dozvěděla díky magazínu Žena-in.

Zubní pasty Signal, z obou výše zmíněných řad, se postarají o komplexní péči vaší ústní dutiny. Pomůžou vám vyřešit problém s citlivostí zubů, ochranou dásní i s vysněným, zářivým úsměvem. Nové zubní pasty Signal mě zaujaly ještě před samotným vyzkoušením. A to zejména jejich složením. Obsahují totiž složky přírodního původu, které slibují pomoc v boji za krásný, zdravy chrup. 

Testovala jsem tyto zubní pasty Signal:

  • Signal White Now Detox Charcoal obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek zajistí každodenní detoxikaci vašich úst a napomůže odstranit skvrny a zažloutnutí zubů.
  • Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.
  • Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv a mají rádi kokosovou vůni a chuť. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost.
  • Nature Elements s práškem aktivního uhlí má skvělé čistící vlastnosti a vylepšené bělící schopnosti, které odstraňují pigmentové skvrny.
  • Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Složení poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu. Toto jemné složení mísí přírodní oleje se zinkem a má účinnou antibakteriální sílu. Výsledkem je kompletní ochrana obohacená přírodou.

Jakou zubní pastu jsem vyzkoušela první? Přeci tu, která slibuje bělící účinky - Nature Elements s práškem z aktivního uhlí. Aktivní uhlí je velmi častou přísadou bělících zubních past, a tak ani tato od Signalu není vyjímkou. Zubní pastu testuji poměrně krátce. Řekla bych necelý měsíc. I tak se mi zdají být mé zuby o něco bělejší. Výsledek zatím není nijak extra výrazný, ale z používání pasty mám velmi dobrý pocit. Po vyčistění zubů zanechává příjemně svěží chuť v ústech a zanechává pocit opravdu čistých zubů. Uvidíme, jaké změny nastanou po dalších dnech poctivého a pravidelného čistění.

Jako další vyzkouším rozhodně Signal Long Active Nature Elements Coco White. Miluji totiž vše kokosové a ta její vůně je fakt báječná! 

Pokud se o testování chcete dozvědět víc, sledujte mě na instagramu. Výsledky budu rozhodně sdílet ve stories :)