Sanytol - Dezinfekce na prádlo


Příležitost vyzkoušet nové přípravky Sanytol dezinfekce prádla, přišla právě včas. Od doby, co máme doma fenečku Fidorku, často přemýšlím, v čem prát její deky a pelíšek, abych zlikvidovala případné bakterie. 

Pračky jsou stále modernější a nabízí mnoho různých programů, ale i přesto používám jen pár svých "oblíbených" a málokdy peru na program s teplotou 60°C. Programy s teplotami 30 - 40 °C sice zbaví prádlo nečistot, ale bakterií, plísní ani virů se nezbavíme.

Bakterie a další mikroorganismy, které kvůli praní na  nízkou teplotu zůstávají v prádle, způsobují lehký zápach a mohou být příčinou různých chorob.

Sanytol dezinfekci na prádlo jsem prvně vyzkoušela na deky naší Fidorky, potom na povlečení a ručníky. Nyní jej přidávám do pračky při každém praní. Dezinfekce nemá žádnou výraznou vůni. Prádlo je vždy svěží a lehce provoněné. Ložní prádlo mi přišlo opravdu bělejší, krásně čisté, beze skvrn. 

Na přípravku mě nejvíce zaujalo, že odstraňuje bakterie, viry a plísně již při teplotě 30°C. Jeho použití je všestranné, vhodné na všechny tipy textilií. Ideální je na sportovní oblečení, utěrky, ručníky, spodní prádlo, textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, atd. Odměrku dezinfekčního přípravku se doporučuje přidat k praní věcí v případech infekce nebo během epidemie. Období rýmeček a chřipek je tady. Tento tip se bude jistě hodit nejednomu z vás. 

Sanytol dezinfekce neobsahuje chlór. Nemusíte se tedy bát o barvy textilií. Je vhodný jak na bílé, tak barevné prádlo. Sanytol dezinfekce na prádlo je navíc hypoalergenní, proto je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a je dermatologicky testován.

Nový prostředek Sanytol dezinfekce na prádlo

  •     Odstraní příčinu zápachu
  •     Odstraňuje 99,9% bakterií, virů a plísní
  •     Zanechává svěží vůni

Testování dezinfekčních přípravků na prádlo Sanytol proběhla ve spolupráci s magazínem Žena-in