Pečující kosmetika Bevola

Opět jedna krásná testovací akce, ke které jsem byla přizvána úžasnou Klárkou z magazínu Žena-in. Tentokrát se jednalo o řadu kosmetických produktů bevola®. Tato kosmetika je jednou z privátních značek společnosti Kaufland a najdete ji běžně na jejich prodejnách.  Kosmetika Bevola má vyloženě všestranné použití. Pod touto značkou lze zakoupit výrobky určené na celé tělo, pleť i vlasy. Produkty jsou určeny ženám, mužům i dětem. 

Můj testovací balíček obsahoval bevola® šampon a kondicionér, bevola®  denní,  tělový krém a čistící mléko.

bevola® šampon a balzám na vlasy Repair & Care Mám hodně jemné, lámající se vlasy,  zničené melírováním, proto jsem po šamponu a kondicionéru sáhla bez váhání jako první. Šampon i balzám je určen zejména pro suché a poškozené vlasy bez lesku. Obsahují  bambucké máslo a panthenol zajišťující namáhaným vlasům dostatečnou výživu a vhodnou ochranu před nepříznivými vlivy. 

Už při otevření obou přípravků, mě překvapila příjemná vůně připomínající kokos. A ten já miluji! Šampon i kondicionér jsem začala pravidelně používat dvakrát týdně. Ačkoliv výrobky používám jen krátce, musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Po umytí se vlasy krásně rozčesávají a po vysušení jsou krásně hebké a lesklé. Jsem zvědavá na výsledky při delším používání. 

bevola® čisticí pleťové mléko

Pleťová mléka používám denně - vždy ráno a večer. Čistící pleťové mléko bevola jsem vyzkoušela velmi ráda. Šetrně, ale přitom důkladně čistí pleť i dekolt. Opět musím zmínit jeho příjemnou vůni po meruňkových jádrech. Vhodný je pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu mou, problematickou. 

bevola® denní pleťový krém a Bevola® výživný tělový krém. 

Přiznám se, že krémy moc nepoužívám. Dávám přednost spíše přírodním olejům. Pro zvědavost jsem každý z krémů alespoň jednou vyzkoušela a poté přenechala testování mamince. Jak byla spokojena? Velice! Pleťový krém maminka používala každé ráno před nalíčením. Tělový krém naopak používala každý večer po koupeli. U obou produktů chválila  jemnou vůni. Krémy se krásně vstřebávají a nezanechávají na pokožce mastný film. 

Já i maminka můžeme kosmetiku bevola® s čistým svědomím doporučit. Určitě vyzkoušíme i další výrobky této značky. A pokud Vám ještě chybí nějaké dárky pro své kolegy, kamarády či blízké, skočte do Kauflandu a darujte jim balíček této pečující kosmetiky, který jistě potěší.