Perwoll renew 

Cesta k udržitelné módě

Musím se přiznat, že za oblečení utratím poměrně dost peněz. Dřív jsem nakupovala hodně hadříků pro sebe. Tričko, svetřík, tunika, kalhoty, džíny, jedna bunda, druhá, třetí a vše ideálně v několika barevných variantách. 

Teď řádím spíše v dětském oddělení. Takže výše zmíněné kousky vystřídaly bodyčka, dupačky, overaly, pyžamka... 

Bruník má už od narození oblečení víc než já s Martinem. Není to tak, že bych vše nakoupila bezhlavě sama, spoustu krásných kousků dostal od prarodičů, tetiček, kamarádů, ale i tak je mi strašně líto, že spoustu věcí nestihneme ani využít. 

Často nakupujeme jen proto, že se nám daná věc líbí a ne z toho důvodu, že bychom ji nutně potřebovali. Tohle si uvědomuji stále častěji při nákupech pro malého. Doma je skříň nabytá k prasknutí, ale jen těžko odolávám "stopadesátému" bodyčku ve velikosti 62, ze které do týdne vyroste. "Stojí přece pár korun, tak proč bych mu ho nekoupila." Ano, dá se nakoupit levně, ale většinou na úkor kvality. Už několikrát se mi potvrdilo, že příliš levné oblečení, a to nejen to dětské, je opravdu k ničemu. Po jednom vyprání ztratí tvar, barvu, je plné žmolků a to nemluvím o materiálu a způsobu šití...

Tohle vše mě dovedlo k tomu, nakupovat jen pár kousků z kvalitních materiálů. Člověk časem najde ty své oblíbené značky, na které nedá dopustit a pochopí, že je lepší investovat raději více peněz do jedné věci, než mít tři, s kterými se musí za chvíli rozloučit.

S myšlenkou udržitelné módy přišla i značka Perwoll. Perwoll přináší na trh novou limitovanou edici pracích přípravků Perwoll renew Advanced Effect. Nová, jedinečná receptura má zachovat oblečení po vyprání stále jako nové. Díky působení aktivních složek pomáhá Perwoll vyhlazovat roztřepená vlákna a zachovává barvy stále zářivé a pestré. K dostání je ve variantách na barevné a tmavé prádlo.

Cílem kampaně #RethinkFashion je inspirovat lidi k tomu, aby neutráceli za levné oděvy, ale snažili se spíše přemýšlet nad udržitelností a péčí o svůj šatník

Takže šup vytřídit skříně, sbalit nepotřebné věci do tašek, rozdat kamarádkám, odvést do sběrných kontejnerů...a slibme si, že budeme nakupovat s rozumem. :)