BINO & Mertens

Jednorázové plenky, podložky, hračky

Maminky, zajímala by mě jedna věc. Používáte jednorázové přebalovací podložky? V těhotenství jsem si říkala, že je používat určitě nebudu. Měla jsem v úmyslu koupit jen jedno balení, které mi vydrží sto let. Říkala jsem si, že jednu budu mít vždy při sobě v přebalovací kabelce a ani mě nenapadlo, že bych je mohla používat i doma. Ale znáte to, člověk míní...

Po několika "nehodách" na přebalovacím pultíku, neustálá výměna a praní prostěradla na přebalovací podložce mě donutilo používat jednorázovky i doma. Nemám ji teda jen na jedno použití, vydrží nám mnohem déle. Týden, dva někdy i tři...záleží, jak jsme šikovní. :D

Člověk by řekl, že na koupi dobré jednorázové podložky není nic těžkého, ale opak je pravdou. Vyzkoušela jsem několik podložek od různých značek, než jsem narazila na ty pravé. Jedny se hned žmolkovaly, druhé špatně sály tekutinu, třetí byly příliš hrubé...až jsem vyzkoušela BINO podložky.

Podložky byly vyrobeny za použití nejmodernějších technologií odborníky společnosti BINO ve spolupráci s českými pediatry. Výroba je kontrolována a opakovaně testována v evropských laboratořích.

Na spodní vrstvě podložek je použita nová protiskluzová vrstva. Jádro podložky BINO BABY PREMIUM není bělené chlorem a jsou zcela bez parfemace. Podložky jsou tím pádem velmi šetrné k pokožce vašeho děťátka. Na povrchu podložky je nově vyvinutá vrstva pětiúhelníčků, které ihned rozvedou tekutinu do jádra podložky. Podložky BINO mají opravdu vynikající savé vlastnosti. Balení obsahuje vždy 5 podložek plus jednu zdarma za velmi přijatelnou cenu. 

Těším se, až vyzkoušíme i BINO jednorázové plenky. Jak je u plenek zvykem, jsou dostupné v různých velikostech v závislosti na váze miminka. Ani u těch od BINA tomu není jinak. 

Vybírat můžete od velikosti S, vhodné pro novorozence, až po velikost XL, pro děti o hmotnosti 10 - 17kg. Na odzkoušení jsme dostali balík eMkových plen, které jsou pro miminka vážící 6 -11kg. Musím ještě chvíli počkat, až do nich Bruník doroste. Pak je hned otestujeme a o výsledku vám určitě napíšu. Sledujte můj instagram Solnička v kuchyni a brzy se dozvíte, jak testování dopadlo. 

Na mém instagramu najdete nejnovější recepty, nejaktuálnější videa, fotografie, tipy, informace a mnoho dalšího. Jednou z informací může být, kde BINO produkty zakoupit. Ale o to se s vámi podělím i tady na blogu. Mrkněte na stránky BINO - dřevěné hračky, kde mimo výše zmíněného zakoupíte i spoustu dalších věcí pro své ratolesti. Mě na první pohled zaujal dřevěný vláček. Lokomotiva, táhnoucí vagónky s písmenky nám doma nesměla chybět. Zatím je jen dekorací na poličce, ale jednou si s ní Bruník jistě rád bude hrát.