Milka Choco Brownie

09.12.2018

Někdy se stane, že máte "den blbec". Potřebujete vypnout, užít si chvilku pro sebe a jen relaxovat. V tyto chvíle byste jistě nepohrdli ani něčím sladkým na zub. Jenže do kuchyně se Vám nechce a na pečení nemáte ani pomyšlení. Přesně pro tyto případy mám skvělý tip. Mějte doma v zásobě novinku Milka Choco Brownie.

Překvapila Vás nečekaná návštěva a nemáte, co nabídnou ke kávě? Řešením je opět Milka Choco Brownie. Když jej dozdobíte šlehačkou, vanilkovou zmrzlinou nebo oblíbeným čerstvým ovocem, vytvoříte během pár minut dezert, za který by se nemusela stydět ani ta nejlepší hospodyňka.

Čokoládová novinka Milka Choco Brownie je jemný vláčný dezert plný čokolády z alpského mléka. Ostatně jak všechny Milka výrobky.  Brownie potěší nejednoho milovníka sladkého a čokoholika obzvlášť!  A tohle od Milky je opravdu moc dobré. Chutná skoro jako domácí, jen s tou výhodou, že se s ním nemusíte péct. Jen otevřete krabičku a máte vynikající dezert uplně bez práce. 

Výhodou je praktické balení. V krabičce najdete 6 kousků jednotlivě balených, lahodných brownie. Jednoduše je přibalíte do batohu na výlet, jako rychlý přísun energie, manželovi do práce pro lepší den nebo je přidáte ke svačince dětem do školy, jako malé sladké překvapení.

První Milka brownie jsem ochutnala jen tak samotné. Ani kávičku jsem si nestihla uvařit. Neodolala jsem totiž hned při focení. Při prvním soustu jsem si ho zamilovala. A manžel? Ten je na tom stejně! Snědl hned tři za sebou a vyžadoval další a další! Po prvním balení se jen zaprášilo. To druhé jsem si pořádně schovala a připravila z něj nedělní dezert. Milka Choco Brownie jsem dozdobila krémem z mascarpone, zakysané smetany a přidala čerstvé ovoce. Během pár minut byla na stole velká paráda! 

A ještě pro vás přidám pár tipů přímo od Milky. Co třeba servírovat brownie s tvarohovým krémem, pro děti jako "nanuk" nebo v kombinaci s jahodami jako špíz?