Novinka Müller Mix

20.05.2020

Miluji zkoušet nové věci a chutě. Miluji jogurty a mléčné výrobky. Kombinuji je s domácí granolou, marmeládou, lupínky, oříšky... Různé "vložky" do jogurtu bych mohla vyjmenovávat do nekonečna. Někdy však člověku chybí energie a nápady. Právě v těchto chvílích je nejjednodušší otevřít lednici a jen sáhnout po nějaké hotové, zakoupené svačince. Já nejsem výjimkou. Proto u nás, kromě bílých jogurtů, vždy najdete i nějaké ochucené. Sladké jogurty beru jako "zdravější" mlsání a nahrazuji jimi oplatky, čokoládové tyčinky a jiné pochutiny. 

Mezi mé oblíbence patří ty od Müllera. A proč? Odpověď je jednoduchá. Nezahálejí a neustále nabízí nové a nové příchutě. Jogurty Müller Mix přináší nejen oblíbenou klasiku, ale také neotřelé chutě jako je slaný karamel, pistácie s italskými sušenkami...

V obchodech se nyní objevila horká novinka právě mezi jogurty. Müller MIX limited Creamy yoghurt &Milk chocolate. Díky spolupráci s Ženou-in mi tato novinka neunikla a už mám pár kelímků také doma. Jedná se o klasický Müllerův MIX, který je známý svým dvoukomorovým kelímkem. Jeden ukrývá lahodný, krémový jogurt a ten druhý vždy nabízí nějakou přísadu v podobě ovoce, křupavých oplatek, kuliček v čokoládě, sušenek nebo lupínků. Limitovaná novinka Creamy yoghurt & Milk chocolate je kombinací prémiového, krémového jogurtu Chantilly a kousků pravé mléčné čokolády. Získala si mě i mého manžela. Jogurt je krásně jemný, příjemně nasládlý a čokoládové kousky jsou pomyslnou "třešničkou na dortu".

Jeden jogurt jsem dala na ochutnání sestře, protože má v oblibě všechno, co obsahuje aspoň malinký kousek čokolády. I u ní uspěl na výbornou.