Nový Müllermilch Shake

31.05.2020

V chladících boxech obchodů můžete narazit na další novinky od Müllera. Tentokrát se jedná o lahodné krémové šejky. Pokud máte v oblibě mléčné nápoje, je tato novinka pro vás jak stvořená! Nové Müllermilch Shaky jsou tady!

Ve spolupráci s magazínem Žena-in, jsem testovala rovnou tři příchutě. Čokoládu, bílou čokoládu a jahodu. 

Ochutnejte ledově vychlazený Müllermilch Shake a užívejte si teplé, slunečné dny a příchod tolik očekávaného léta.

Každá novinka od Müllera mi vždy udělá radost a láká mě ji hned vyzkoušet. Proto i tyto nové nápoje skončily při nákupu v košíku. A rovnou jsem vzala všechny tři příchutě. Müller nabízí širokou škálu mléčných výrobků, které mám dost v oblibě a ani tyto Müllermilch Shaky mě nezklamaly. Jsou luxusní. Tak krémové! 

Jaké mléčné koktejly můžete ochutnat?

Müllermilch Shake Sunny Strawberry - lahodná chuť jahod se snoubí s úžasnou krémovou chutí mléčného nápoje Müllermilch Shake. 

Müllermilch Shake Chocolate Cookie & Cream - nechte se zlákat jedinečnou kombinací čokolády a sušenek.

Müllermilch Shake White Choco & Almond - oblíbená příchuť bílé čokolády je doplněná o jemnou chuť mandlí.

Na první místo řadím bez rozmyslu Müllermilch shake chocolate cookie & Cream. Jeho plná čokoládová chuť s jemným sušenkovým nádechem mě doslova pohltila. V těsném závěsu pak je Müllermilch Shake White Choco & Almond. Miluji bílou čokoládou a mandle. Tato kombinace chutí nemá chybu ani v lahodně jemném nápoji. No a na závěr jsme ochutnali i Müllermilch Shake Sunny Strawberry. Jahodový shake je klasika, kterou nikdy nic nepokazíte. 

Který Müllermilch Shake vyzkoušíte jako první? Ať už si vyberete jakýkoliv, nezapomeňte jej podávat vždy ledově vychlazený. Tak chutná nejlépe!