Profesionální fotoprodukty s maximální kvalitou! To je Saal Digital!

07.11.2017

Saal Digital - firma, která nabízí profesionální fotoprodukty ve velmi vysoké kvalitě. Na webových stránkách si můžete vybrat z široké škály nabízených produktů. Mimo fotografií v různých formátech si zde můžete objednat fotosamolepky, fotoknihy, fotosešity, fotoobrazy, plakáty, kalendáře, atd.

Dostala jsem příležitost některé fotoprodukty otestovat. Vytvořila jsem tři projekty - fotosešit, fotoknihu a přenádherný fotoobraz.

FOTOSEŠIT A FOTOKNIHA

Jsem sběratelka kuchařek. Mám jich doma plné skříňky i poličky a stále kupuji další a další. Mým snem vždy bylo a bude, mít svou vlastní kuchařskou knihu. Trh je však v posledním době těmito knihami přesycen a není jen tak lehké na trhu uspět a hlavně přijít s něčím novým. S něčím co lidi zaujme.

Díky Saal Digital jsem si svým způsobem splnila sen a vytvořila si dvě, takové malé kuchařky s vlastními, oblíbenými recepty a hlavně se spoustou fotografií.

Kvalita fotosešitu i fotoknihy je opravdu na vysoké úrovni. Fotografie jsou krásné, jasné a zpracované v dokonalých barvách.

FOTOOBRAZ

Jako "bonbonek" jsem k těmto knihám objednala i fotoobraz. Vybrala jsem si obraz na fotoplátno o rozměru 40*60 cm. Jako vzpomínku na náš velký den jsem si nechala vyrobit černobílou svatební fotografii. Měla jsem malinko strach, aby obraz nebyl moc ponurý, smutný a hlavně, aby barvy nebyly moc tmavé. Obavy však byly zbytečné. Musím se opět opakovat - zpracování je opravdu špičkové, barvy jsou zachované jako na originální fotografii.

V neposlední řadě musím vyzdvihnout i skvělou komunikaci se zákazníkem, rychlou dodací dobu a opravdu dokonale zabalený balíček.

V nabídce naleznete i spoustu fotodárků, které Vám profesionálové ze Saal Digital vyrobí přímo na míru s vlastními fotografiemi a s osobním věnováním. Překvapíte tak své nejbližší originálním dárkem. 

Skvělý tip na blížící se Vánoce, co říkáte?

Vyberete pro své blízké hrníček, fotopolštář, puzzle, podložku pod myš, podtácek, stojánek na fotografie, thermo láhev nebo vytvoříte originální přáníčko?

Všechny zmíněné produkty lze snadno vytvořit v programu, který je k dispozici ke stažení na webu Saal Digital.