Sladké pokušení od Milky

01.10.2019

Výhodou je praktické balení. V krabičce najdete 6 kousků jednotlivě balených, lahodných brownie. Jednoduše je přibalíte do batohu na výlet, jako rychlý přísun energie, manželovi do práce pro lepší den nebo je přidáte ke svačince dětem do školy, jako malé sladké překvapení.

První Milka brownie jsem ochutnala jen tak samotné. Ani kávičku jsem si nestihla uvařit. Neodolala jsem totiž hned při focení. Při prvním soustu jsem si ho zamilovala. A manžel? Ten je na tom stejně! Snědl hned tři za sebou a vyžadoval další a další! Po prvním balení se jen zaprášilo. To druhé jsem si pořádně schovala a připravila z něj nedělní dezert. Milka Choco Brownie jsem dozdobila krémem z mascarpone, zakysané smetany a přidala čerstvé ovoce. Během pár minut byla na stole velká paráda! 

Někdy se stane, že máte "den blbec". Potřebujete vypnout, užít si chvilku pro sebe a jen relaxovat. V tyto chvíle byste jistě nepohrdli ani něčím sladkým na zub. Jenže do kuchyně se Vám nechce a na pečení nemáte ani pomyšlení. Přesně pro tyto případy mám skvělý tip. Mějte doma v zásobě Milka Choco Brownie.

Překvapila Vás nečekaná návštěva a nemáte, co nabídnou ke kávě? Řešením je opět Milka Choco Brownie. Když jej dozdobíte šlehačkou, vanilkovou zmrzlinou nebo oblíbeným čerstvým ovocem, vytvoříte během pár minut dezert, za který by se nemusela stydět ani ta nejlepší hospodyňka.

Milka Choco Brownie je jemný vláčný dezert plný čokolády z alpského mléka. Ostatně jak všechny Milka výrobky.  Brownie potěší nejednoho milovníka sladkého a čokoholika obzvlášť!  A tohle od Milky je opravdu moc dobré. Chutná skoro jako domácí, jen s tou výhodou, že se s ním nemusíte péct. Jen otevřete krabičku a máte vynikající dezert uplně bez práce. 

A ještě pro vás přidám pár tipů přímo od Milky. Co třeba servírovat brownie s tvarohovým krémem, pro děti jako "nanuk" nebo v kombinaci s jahodami jako špíz? 

Nesmím zapomenout ani na novinku Milka Tender Cow. Pokud milujete spojení jemného, měkkého pečiva a čokolády, je jako stvořená přímo pro vás. Softíka ve tvaru kravičky můžete zakoupit buď v individuálním balení nebo rovnou ve větším, rodinném balení, kde v krabičce najdete rovnou 5 kousků této sladké dobroty. 

Své drahé polovičce nebo sobě do práce, dětem na přilepšenou ke svačince do školy, do batohu na rodinný výlet... ať už hledáte něco malinkého na zub pro kohokoliv, Milka Tender Cow bude vždy tou ideální volbou. Velkou výhodou je, že není celá obalená v čokoládě, tudíž je vhodná na cesty i do horkých letních dnů, které letos ještě jistě nekončí.