Sladký den maminek

03.05.2020

Blíží se druhá májová neděle a to znamená jediné. Svátek budou slavit ty nejdůležitější osoby našich životů. Naše maminky. Čím uděláte radost té svojí?

Čokoláda a květina jistě potěší každou ženu. Já mám pro svou maminku tradiční bonboniéru Tatiana. Je její nejoblíběnější a není divu. Milujeme ji celá rodina. Balení ukrývá 16 lahodných čoko pralinek s lískooříškovou náplní a ve středu každého bonbonu se skrývá celý lískový oříšek. Ale to už jistě každý z vás zná. 

Ovšem novinka od Figara - bonboniera Symfonia - za zmínku stojí. Svým maminkám můžete osladit život její mléčnou či hořkou variantou. Každá bonboniera ukrývá šest druhů exkluzivních čokoládových pralinek - s mandlí, lískovým oříškem, kávovým krémem a karamelem, jahodovou příchutí... 

Já, jako milovnice hořké čokolády, bez rozmyslu sáhla po krabičce hořké Symfonie. Musím ji přece nejdřív ochutnat, než někomu podaruji. 

A jak to dopadlo? Celou bonbošku jsme s manželem zlikvidovali během chvilky u odpolední kávy. Pořád jsme ochutnávali a ochutnávali, až bylo platíčko prázdné... Tatiana, jako osvědčená klasika, u nás stále vede, ale Symfonie je v těsném závěsu. 


Chybu rozhodně neuděláte, ani když sáhnete po fialovém Milka srdíčku. V malém, milém balení najdete jemné čokoládové pralinky vyrobené z pravého alpského mléka s krémovou lískooříškovou náplní. Čokoládky ve tvaru srdíček vykouzlí úsměv na tváři každé mamince.