Snídaně, jako základ celého dne

06.10.2018

Snídaně je pro mě základ. Nedovedu si představit začátek dne bez něčeho dobrého k snědku. 

Pohodové snídaně si užívám přes víkend a jakýkoliv jiný, volný den. Naše snídaně jsou velmi rozmanité. Obložené pečivo, domácí pomazánky, vajíčka na sto způsobů, sladké kaše s ovocem, jogurty, koláče, štrůdlíky... S manželem milujeme i klasickou anglickou snídani - fazolky v rajčatové omáčce, klobáska, vypečená slaninka a volské oko k tomu. Když chceme jeden druhého potěšit, tato snídaně je jasná volba. 

Přes týden, kdy jezdím do práce na 7 hodin, snídám až v kanceláři. Dělá mi problém vylézt z postele, nalíčit se a obléct, natož abych ještě stíhala chystat snídani. Navíc jsme si pořídili štěňátko - malou, krásnou fenečku Fidorku, které musíme ráno také věnovat několik drahocenných minut. Čas mi tedy nedovolí žádné velké vychystávání. Manželovi připravuji snídaně předchozí den večer. Já si zpravidla vytáhnu z lednice jogurt, nabalím müsli do krabičky, kousek ovoce a jdu.

Rychlou a chutnou variantou sladké snídaně mohou být i sušenky BeBe Dobré ráno. V kombinaci s vaším oblíbeným mléčným výrobkem, vám dodají potřebný přísun energie na celé dopoledne. Navíc jsou na trhu dvě novinky, které musíte vyzkoušet - Bebe Dobré ráno Na Měkko a BeBe Dobré ráno Na Tvrdo. Obě varianty jsou dostupné v mnoha příchutích.

Sušenky BeBe dobré ráno mám v lásce už dlouhá léta. Hlavně kakaové s kousky hořké čokolády, Bebe Dobré ráno s jogurtem a v oblibě mám i BeBe Dobré ráno mini, které si přidávám do bílého jogurtu nebo do mléka. Když mě přepadne chuť na sladké, a nemám zrovna nic napečeno, bez váhání sáhnu po nich. Vždy se u nás nějaký ten balíček najde.Díky malé velikosti balení se pohodlně vejdou do kabelky nebo batůžku. Můžete je tak mít po ruce třeba na výletě s rodinou nebo jako já, na procházce s pejskem.

Testování novinek - Bebe Dobré ráno Na Měkko a BeBe Dobré ráno Na Tvrdo - mne opravdu bavilo, protože všechny chutnají skvěle. Nejvíc jsem si pochutnala na variantě NaMěkko s kakaovou náplní.