Snídaňové cereálie Nestlé Fitness

20.03.2020

K tomu aby člověk dokázal čelit mnoha výzvám, je zapotřebí pořádná dávka energie. Jenže právě ta nám mnohdy chybí. Neustále se za něčím honíme, žijeme ve stresu a necháme se unášet na vlně uspěchané doby. Nemyslíme na sebe a na potřeby našeho těla. Jak tedy dosáhnout toho, abychom byli plní energie a necítili se unavení hned od samotného rána? Vždy začněte den vyváženou snídaní! Ta správná snídaně by měla být plná polysacharidů, vlákniny, bílkovin, kvalitních tuků, minerálních látek a neměly by chybět ani vitamíny. Nikdy nezapomínejte na doplnění pitného režimu v podobě bylinného čaje či vlažné minerální vody s citronem. 

Jak by taková vyvážená snídaně mohla vypadat? Kombinujte tmavé, cereální pečivo s vejci, kvalitní vysokoprocentní šunkou, sýrem, žervé, zeleninou a ovocem. Kdo má v oblibě sladké snídaně, může si doma připravit třeba banánové lívance, wafle, palačinky. Pokud nemáte čas na ranní vyvařování, dobře poslouží i bílé jogurty nebo cereálie s mlékem, oříšky a čerstvým ovocem.  

Při výběru cereálií nezapomeňte číst jejich složení. Čím větší podíl celozrnných surovin tím lépe. Takové cereálie budou totiž plné vlákniny, která je pro tělo velmi prospěšná.

Díky spolupráci s magazínem Žena-in testuji celozrnné snídaňové cereálie Nestlé. Zelený pruh na každém balení cereálií Nestlé Fitness znamená, že tyto snídaňové lupínky obsahují celozrnné obiloviny. Jsou složeny z 58% celozrnné mouky.

Nestlé Fitness cereálie jsou obohaceny 5 vitaminy a 2 minerálními látkami. Jedná se o riboflavin, niacin, vitamin B6, kyselinu listovou, kyselinu pantothenovou, železo, vápník a někdy i vitamin D. Také jsou vyrobeny bez umělých aromat, což považuji za další velké plus.

Tohle testování jsem velmi uvítala. V těhotenství jsem se naučila pravidelně snídat. Mé chuťové pohárky každé ráno toužily právě po mléčných výrobcích. Jogurty jsem jedla po kilech, mléko pila po litrech. I přesto, že od porodu uběhla dost dlouhá doba, náš malý Bruno má už víc jak 5 měsíců, s oblibou sáhnu po snídaňových cereáliích s mlékem čí jogurtem i teď. Nestlé Fitness chutnají skvěle. Příprava takové snídaně není ani náročná na čas, takže už žádné výmluvy, že spěcháte do práce. Nestlé Fitness s lupínky v čokoládě, jogurtu, se sušeným ovocem? Které si vyberete vy? 

#21vyzvasfitness 

"Věděli jste, že během 21 dní si můžete vybudovat nový návyk? Zapojte se do výzvy s cereáliemi Nestlé Fitness! Chcete více dodržovat pitný režim, pravidelně běhat, meditovat, plavat, cvičit jógu, jíst zdravěji? Ať už je vaše osobní výzva jakákoliv, jsme v tom s vámi."