Testujeme nadýchané bochánky Opavia

28.06.2019

Pár týdnů zpět, jsem z redakce magazínu Žena-in, dostala plnou krabici dobrot od Opavie, abych otestovala jejich novinku na trhu. Nadýchané bochánky. Ihned jsem zapojila členy rodiny a rozdala balíčky manželovi, sestře a také Bruníkovi, který chodil mlsně okolo krabice a neustále opakoval "koko, koko..."

Jemné, sladké pečivo v podobě nadýchaných bochánků, můžete ochutnat ve dvou variantách - bochánek světlý klasik nebo čokoládový s kousky lahodné čokolády. Který Vás láká ochutnat jako první?

U mě zvítězil jednoznačně klasik. Má sestra, milovnice čokolády, zase dává přednost čokoládovému a kluci mlaskali u obou.

Obě varianty jsou k dostání v rodinném balení, v papírové krabičce, která v sobě ukrývá rovnou pět kousků. Bochánky můžete zakoupit i jednotlivě, ale upřímně se přikláním k nákupu většího balení.

Líbí se mi, že i když koupíte rodinné balení, každý bochánek je samostatně zabalený. Takže nemusíte tahat celou krabičku. Stačí do batůžku přibalit jen tolik kousků, kolik je potřeba. 

Myslím, že Opavia nadýchaný bochánek bude v létě povinnou výbavou na každý náš výlet a to nejen pro Bruna, ale i pro nás dospělé.