Vánoční Milka čokolády

09.11.2020

Vánoce a Mikulášská nadílka se kvapem blíží. Adventní čas miluji. Vždy se vracím do dětských let. Od rodičů dostávám na Mikuláše rok co rok nějakou sladkost a to i přesto, že už mám přes třicet. :) Stejně tak to má i má, o pár let mladší sestra. A já to dělám vlastně taky. Mikuláš nedává za okno dobroty jen pro našeho malého Bruníka. Vždy si nějakou maličkost nadělíme i s Martinem, zanesu dáreček ségře a mamka i taťka mají také připraven balíček pro radost (nebo spíš na chuť).

Pokud máte rádi čokoládu, stejně jako celá naše rodina, tento tip na malé sladké dárečky je pro vás jako stvořený.

Čokoládové figurky k Vánocům patří stejně jako stromeček, světýlka, svíčky... Zaručeně potěší všechny bez rozdílu věku. Děti i dospělé. Čokoládové figurky kupuji nejen do již zmíněných Mikulášských balíčků. Zavěšuji vždy pár i na vánoční stromeček. Když není chuť na cukroví, sáhnu po čokoládičce. Fialový Milka Santa vám díky té nejjemnější čokoládě z alpského mléka zpříjemní čekání na Štědrý večer. V obchodní síti je figurka Milka Santa k dispozici ve třech velikostech. Navíc si letos můžete nově pochutnat i na variantě Darkmilk s extra porcí lahodného kakaa. Právě tuto novinku jsem nakoupila a za pár dnů obdaruji své nejbližší. 

Tradice odpočítávání posledních dnů adventu je součástí Vánoc snad ve všech domácnostech. Každodenní připomínku rodinné pohody si připravila také Milka. Děti ve fialovém adventním kalendáři najdou svou oblíbenou nejjemnější čokoládu z alpského mléka, takže při čekání na Štědrý den dostanou každé ráno malý dáreček.