Archiv článků

 

Pár týdnů zpět, jsem z redakce magazínu Žena-in, dostala plnou krabici dobrot od Opavie, abych otestovala jejich novinku na trhu. Nadýchané bochánky. Ihned jsem zapojila členy rodiny a rozdala balíčky manželovi, sestře a také Bruníkovi, který chodil mlsně okolo krabice a neustále opakoval "koko, koko..."

Kniha Salt, Fat, Acid, Heat: Mastering the Elements of Good Cooking, tedy Sůl, tuk, ocet, žár: Jak ovládnout základy dobrého vaření, vyšla v dubnu 2017 a během pár týdnů se stala bestsellerem.

Vánoce a Mikulášská nadílka se kvapem blíží. Adventní čas miluji. Vždy se vracím do dětských let. Od rodičů dostávám na Mikuláše rok co rok nějakou sladkost a to i přesto, že už mám přes třicet. :) Stejně tak to má i má, o pár let mladší sestra. A já to dělám vlastně taky. Mikuláš nedává za okno dobroty jen pro...

Polovina srpna je za náma, ale věřím, že spoustu krásných slunečných dnů nás ještě čeká. A ty je potřeba využít. Vyrazte k vodě, na výlet, za sportem a pak si dopřejte nějakou dobrotu z grilu. Léto a grilování k sobě jednoznačně patří. Kdo by taky chtěl trávit celé dlouhé hodiny v kuchyni, že jo?

V chladících boxech obchodů můžete narazit na další novinky od Müllera. Tentokrát se jedná o lahodné krémové šejky. Pokud máte v oblibě mléčné nápoje, je tato novinka pro vás jak stvořená! Nové Müllermilch Shaky jsou tady!

Blíží se druhá májová neděle a to znamená jediné. Svátek budou slavit ty nejdůležitější osoby našich životů. Naše maminky. Čím uděláte radost té svojí?

Miluji zkoušet nové věci a chutě. Miluji jogurty a mléčné výrobky. Kombinuji je s domácí granolou, marmeládou, lupínky, oříšky... Různé "vložky" do jogurtu bych mohla vyjmenovávat do nekonečna. Někdy však člověku chybí energie a nápady. Právě v těchto chvílích je nejjednodušší otevřít lednici a jen sáhnout po nějaké hotové, zakoupené svačince. Já...

K tomu aby člověk dokázal čelit mnoha výzvám, je zapotřebí pořádná dávka energie. Jenže právě ta nám mnohdy chybí. Neustále se za něčím honíme, žijeme ve stresu a necháme se unášet na vlně uspěchané doby. Nemyslíme na sebe a na potřeby našeho těla. Jak tedy dosáhnout toho, abychom byli plní energie a necítili se unavení hned od samotného rána?...

Nejen maminky na mateřské ocení rychlé a chutné recepty z pár ingrediencí, které má jistě mnoho z nás běžně doma ve spíži. Právě do této kategorie spadá i dnešní banánový méďa.