Archiv článků

 

Fernet Stock přináší pro letošní sezónu inspiraci na letní drinky nejen v podobě legendárního Fernet Stock Bavorák, ale i v několika dalších originálních variacích. Osvěžte se osvědčenou kombinací Fernet Stock s tonikem a objevte i nové spojení s Vineou či bezinkovou limonádou v přitažlivém spritzu. Legendární Fernet Stock Bavorák i nové míchané...

Značku výrobků Dr. Oetker zná bez pochyb každý. Pudinky a dezerty všech možných příchutí, přísady a směsi na pečení, ovesné a rýžové kaše, dekorační výrobky jako jsou polevy, marcipán, potravinářské barvivo, různobarevné a čokoládové posypy, marcipán, fondán a v neposlední řadě nabízí spoustu produktů potřebných k zavařování.

Bzenecké octy

28.06.2019

V současné době nalezneme na pultech obchodů různé druhy octů od mnoha výrobců. Převážně se jedná o octy z dovozu. Nyní jsem díky spolupráci s magazínem Žena - in objevila ucelenou řadu octů od české firmy. Octy z Bzeneckých octáren.

V létě nechce nikdo z nás trávit dlouhé hodiny v kuchyni a potit se u rozpálených plotýnek či trouby. Přesto touha po něčem dobrém k snědku je veliká. Ideální pro tohle období jsou lehké saláty, pomazánky, dipy a podobná, rychle připravená jídla. Dnes vám přináším dva recepty, které připravíte snadno a chutně a to vše s pomocí fantastických výrobků...

Oplatky Kolonáda. Moje sladká láska s dětství. Každý víkend jsem s rodiči utíkala z panelákové bytu k babičce na vesnici. A právě ona měla vždy ve své "tajné" skříňce ukryté minimálně jedno balení těchto oplatků.

Znáte prodejny La Formaggeria? Obchůdky plné vynikajících mléčných výrobků, italské uzeniny, olivového oleje, vína a dalších italských specialit?

Kakao mám spojené s dětstvím. Maminka mě i sestře vařila šálek horkého kakaa na snídani. Stejně tak i babičky. Ještě teď se mi vybavuje ta vůně, která nás tahala z postele...a láska k němu mě drží i v dospělém věku.