Archiv článků

 

Pokud sledujete můj profil na Instagramu, jistě jste si stačili všimnou, že u mě na plné čáře,vedou sladké snídaně a mléčné výrobky. Když nestihnu napéct a nemáme doma žádný koláč, bábovku, závin ani nic podobnéhoho, připravím si k snídani kaši. Krupicovou, rýžovou, kaštanovou, ovesnou ... miluji snad všechny kaše, které existují. A že jich je.

Nekáva

23.10.2019

Trvalo poměrně dlouho, než jsem přišla kávě na chuť. Teď ji vyloženě miluji. Šálek tohoto voňavého nápoje mám spojen hlavně s odpočinkem. Posezení u kávy je taky příjemným společenským rituálem. Vždy si ráda udělám čas a sejdu se s kamarádkama i rodinou v kavárně nebo jen na chvíli "vypnu", hodím starosti všedního dne za hlavu a posedím s manželem...

Žvýkačky Mentos Pure Fresh již jistě každý zná. Psala jsem o nich článek, když byly horkou novinkou, soutěžili jste o ně na facebooku a dnes přicházím opět s novinkou. A je to něco opravdu nového.

Výhodou je praktické balení. V krabičce najdete 6 kousků jednotlivě balených, lahodných brownie. Jednoduše je přibalíte do batohu na výlet, jako rychlý přísun energie, manželovi do práce pro lepší den nebo je přidáte ke svačince dětem do školy, jako malé sladké překvapení.

Už delší dobu jsem se nezúčastnila žádná kulinářské akce uspořádané internetovým magazínem Žena-in. Na celodenní cestování do Prahy jsem až moc unavená. Až teď, začátkem srpna, se naskytla příležitost u nás, na Moravě. A to rovnou u Elly, blogerky Bohyně kuchyně. Její krásná nová kuchyně prošla zatěžkávací zkouškou! Já, naše bohyně a spousta...

Letní alkoholické nápoje mi tuto sezónu sice nic neříkají kvůli rostoucí "fazolce" v bříšku, ale byla by škoda ochudit i Vás o zajímavé recepty na svěží drinky. Přeci jen důvodů k setkání s přáteli, k oslavám a letním grilovačkám je stále víc než dost.

Fernet Stock přináší pro letošní sezónu inspiraci na letní drinky nejen v podobě legendárního Fernet Stock Bavorák, ale i v několika dalších originálních variacích. Osvěžte se osvědčenou kombinací Fernet Stock s tonikem a objevte i nové spojení s Vineou či bezinkovou limonádou v přitažlivém spritzu. Legendární Fernet Stock Bavorák i nové míchané...

Značku výrobků Dr. Oetker zná bez pochyb každý. Pudinky a dezerty všech možných příchutí, přísady a směsi na pečení, ovesné a rýžové kaše, dekorační výrobky jako jsou polevy, marcipán, potravinářské barvivo, různobarevné a čokoládové posypy, marcipán, fondán a v neposlední řadě nabízí spoustu produktů potřebných k zavařování.

Bzenecké octy

28.06.2019

V současné době nalezneme na pultech obchodů různé druhy octů od mnoha výrobců. Převážně se jedná o octy z dovozu. Nyní jsem díky spolupráci s magazínem Žena - in objevila ucelenou řadu octů od české firmy. Octy z Bzeneckých octáren.

V létě nechce nikdo z nás trávit dlouhé hodiny v kuchyni a potit se u rozpálených plotýnek či trouby. Přesto touha po něčem dobrém k snědku je veliká. Ideální pro tohle období jsou lehké saláty, pomazánky, dipy a podobná, rychle připravená jídla. Dnes vám přináším dva recepty, které připravíte snadno a chutně a to vše s pomocí fantastických výrobků...